چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
کد خبر45778

اجرای عملیات کانال کشی، جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی وضعیت جداول کوچه شهید ناصری

1120.jpg

شهریارنیوز: کشهردار منطقه ده تبریز از اجرای عملیات کانال کشی، بهسازی ، جدول گذاری با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب خبر داد.

به گزارش شهریار، رسول وظیفه شناس شهردار منطقه ده به همراه معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه از اجرای عملیات کانال کشی و جدول گذاری کوچه شهید ناصری  بازدید کرد.

وی با بیان اینکه جمع آوری آب های سطحی با اجرای پروژه های کانال کشی از اولویت های ویژه مدیریت شهری است اظهار د اشت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح منطقه همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌ روها و جداول، جدول گذاری و کانال کشی کوچه شهید ناصری  در حال اجرا میباشد.

وظیفه شناس با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.
وی تصریح کرد : اجرای جوی در کوچه شهید ناصری که دارای اهمیت بسیار بوده هم اکنون در حال انجام است و این امر باعث روان سازی آبهای این مسیر مخصوصاً در فصل بارندگی می گردد و از ایجاد مشکلات در خصوص گرفتگی آبروها جلو گیری می نماید.

وی در پایان بیان داشت : این پروژه ها در مدت زمان کم و با سرعت زیادی اجرا می گردد و هدف آن است با شناسایی ایرادات کالبدی در بافت منطقه نارسایی ها را برطرف نماییم تا شهروندان از محیطی بهتر برای زندگی بهره مند گردند.