پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
کد خبر49744

با هدف حذف واسطه گری ، عرضه مستقیم محصولات غذایی صورت گرفت:
امضای تفاهم ‌نامه همکاری بین سازمان میادین و جهاد کشاورزی تبریز

703.jpg

با هدف حذف واسطه گری ، عرضه مستقیم محصولات باغی و زراعی ، پروتئینی ، لبنی ، حبوبات ، ارزاق عمومی و کنترل بازار تفاهم ‌نامه همکاری بین سازمان میادین و ساماندهی مشاعل شهری و جهاد کشاورزی تبریز منعقد شد.

به گزارش شهریار، این تفاهم نامه با هدف تقویت و توسعه روز افزون عرضه مستقیم محصولات باغی و زراعی ، پروتینی ، لبنی ، حبوبات و ارزاق عمومی  و همچنین ارتقای سطح کیفی محصولات ارائه شده منعقد شد.

  بر اساس این تفاهم نامه مقرر گردید طرفین تفاهم نامه در زمینه های ایجاد بازارچه و غرفه  درمحل های مناسب و استفاده از پتانسیل های موجود سازمان در عرضه مستقیم محصولات   زیر قیمت بازار و  حذف واسطه گری در توزیع محصولات کشاورزی ،  باغی و ارزاق عمومی همکاری-نمایند. ​

ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان از تشکیل کارگروه مشترک در راستای برنامه ریزی برای اجرائی نمودن موضوعات تفاهم نامه که سیاست گذاری و الویت بندی و تعریف پروژه ها  و برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت زیر نظر این کارگروه  خبر داد.

وی افزود: بسترهای لازم در واگذاری بازارچه ها – غرفه ها – و فراهم نمودن محل بازارچه های محلی برای تولید کنندگان  در راستای حذف واسطه گری گرفته است که با اجرایی نمودن این طرح بیش از پیش شاهد تحقق مفاد تفاهم نامه خواهیم بود.